חיפוש

ביקורת מוצרים ושירותים


בעזרת השם יתברך, כ״ח בשבט ה׳תשע״ב

החברה המרכזית למימוש זכויות

גולש יקר,

תוכן הדף שהתפרסם כאן הוסר באיומי תביעה משפטית על ידי שמאי שזירי – יו"ר "החברה המרכזית למימוש זכויות" – באמצעות עורך דין אמיר קרביץ.

נציין שתוכן הדף הכיל מידע אינפורמטיבי חשוב על העלות הגבוהה של "מימוש זכויות" באמצעות "החברה המרכזית למימוש זכויות".

זכרו: גם אם עלות פתיחת התיק עולה ביוקר, המחיר הגבוה האמיתי הוא סכום האחוזים אותו תדרשו לשלם במידה ותצליחו לקבל את המגיע לכם!

למידע נוסף, ניתן לפנות אלינו.

מערכת האתר

ראו גם:


מזהה פרסום: 212
יש לך מה להעיר? כתוב תגובה או קרא תגובות של אחרים
קישור מקוצר: http://ads.yahadoot.com/?p=212

תגיות: , , , , , ,

7 תגובות על “החברה המרכזית למימוש זכויות”

 1. מאת טוהר:

  פניתי לשמאי שזירי בענין קצבה – הם בקשו שאפנה לרופא מומחה על מנת לקבל חוות דעת . הסברתי להם שאני לא רוצה לעשות זאת דרך קופת חולים ומעדיפה לעשות זאת פרטי ואעשה זאת ברגע שאוכל לממן זאת
  פתאום קבלתי מכתב מעורך דין – שתובעים אותי כי הפסקתי תהיליך איתם
  ממש שוד באור יום
  אם גם אתם עברתם הונאה מחברה למימוש זכויות נא תצרו קשר
  ahavatshalom36@yahoo.com
  ונפעל ביחד

  • מאת לוחינם:

   שלום טוהר,
   נודה לך באם תעביר אלינו בהקדם מסמכים רלוונטיים מהדברים עליהם סיפרת.
   תודה!

  • מאת לוחינם:

   להלן תגובת "החברה המרכזית לימומש זכויות", כפי שנשלחה אלינו בדואר אלקטרוני, באמצעות פנייה מסודרת:

   החברה המרכזית למימוש זכויות פועלת בשקיפות עם לקוחותיה.

   החברה תפתח תיק ותטפל באדם אשר קרא והבין את תנאי הסכם ההתקשרות לרבות פרטי עמלתה של החברה במקרה של זכאות עתידית, ולרבות פירוט אודות אופי התשלום כולל תשלום על הפסקת טיפול שיעשה ביוזמתו ורצונו של הלקוח.

   (תשלום הפסקת טיפול נגבה מהלקוח מאחר והחברה הינה החברה היחידה בארץ שאינה גובה מלכתחילה תשלום עבור דמי פתיחת תיק, אלא תשלום מהצלחה בלבד. החברה תגבה דמי הפסקת טיפול מלקוח אשר החברה טיפלה בעניינו ואשר הטיפול בו הופסק עקב בקשת הלקוח וביוזמתו, לצורך כיסוי הוצאות החברה על הטיפול בעניינו)

 2. מאת ישראל:

  גם אני בעל נסיון אישי בנושא, טופלתי ע"י החברה למימוש זכויות, והנה התוצאות, במקרה וקיבלת זכאות לקיצבה של 4,000 ש"ח עם סכום חד פעמי רטרואקטיבי לשנה של 48,000 ש"ח, אתה צריך לשלם להם מיידית 56,160 ש"ח, הם ילחצו עליך לשלם זאת מיד, מהיכן תשיג כ"כ הרבה כסף לא בדיוק מעניין אותם, במקרים מיוחדים הם מוכנים להתחשב. אני הייתי צריך להתחנן שישאירו לי משהו ואשלים זאת בתשלומים.
  אני תמיה על חברה שהיא חרדית כביכול, שלא מתחשבת כלל, גובה 117% מהסכום הרטרואקטיבי, כלומר שאם קיבלתי 10000 שקל רטרואקטיבי אני משלם 11700, מיידית!! בלי להתחשב בכך שכיהודי חרדי אני צריך להפריש מעשר כך שנשארתי עם חוב של 2700 ש"ח על כל 10000 ש"ח ובדרך כלל מדובר בסכומים הרבה יותר גדולים ואדם צריך לגייס 10,000 עד 20,000 ש"ח כדי לשלם להם, חוץ ממה שאתה נותן להם את כל הסכום הרטרואקטיבי.
  יצויין כי, כשנקלעתי לבעיה מול הביטוח הלאומי הם לא נקפו אצבע כדי לעזור בנידון ועקבו רק מבחוץ אחרי מה שקורה, אחרי חודש וחצי שהסתייעתי בגורם שלישי שסידר את הענין תוך יומיים, קיבלתי צעקות נזיפות וזלזול בוטה, כשהתגובה הישירה היא שמעבירים את הענין לגביה – אני לא דיברתי כלל על הנושא.

  • מאת לוחינם:

   שלום ישראל היקר,
   אכן ניכר העוול, לכאורה, מדבריך.
   אנו ממליצים לך מאוד לא להשאר אדיש לנוכח המצב ולפנות בנדון בהקדם ל"מועצה הישראלית לצרכנות", שמניסיוננו האישי לא מזלזלים בפניות מסוג זה.
   לא מזמן התפרסם באתר "המועצה הישראלית לצרכנות" המידע הבא:
   "14/02/2012 – תלונות צרכנים כנגד גופים העוסקים ב"מימוש זכויות רפואיות"
   בעשור האחרון קמו גופים פרטיים המתייצגים כמומחים ל"מימוש זכויות רפואיות" עבור נפגעים, מול חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משרד הביטחון, מס הכנסה וכיוב'.
   במועצה לצרכנות התקבלו תלונות צרכנים בין היתר בדבר שרות בעייתי ודרישות תשלום מוגזמות.

   אתר ה"מועצה הישראלית לצרכנות": http://consumers.org.il

 3. מאת אישי:

  אני מצאתי באתר מיני גלקסי רק ב 445
  דכיתי אהה

כתיבת תגובה

אלעד, בית שמש, ביתר, בני ברק, בעלי מקצוע חרדיים, בעלי מקצוע חרדים, ברסלב, דירה אלעד, דירה בית שמש, דירה ביתר, דירה בני ברק, דירה חרדים, דירה חריש, דירה ירושלים, דירה מודיעין עילית, דירה צפת, דירה קרית ספר, דירות אלעד, דירות באלעד, דירות בבני ברק, דירות בירושלים, דירות בית שמש, דירות ביתר, דירות בני ברק, דירות בערד, דירות בקרית ספר, דירות חריש, דירות ירושלים, דירות להשקעה, דירות לחרדים, דירות לחרדים, דירות מודיעין עילית דירות צפת, דירות קרית ספר, דתיים, חב"ד, חרדים, חריש, יד שניה חרדים, ירושלים, לוח חרדי, לוח חרדים, לוח יד שניה לחרדים, לוחינם, לוחרדי, מדריך חרדי, מדריך חרדי, מדריך חרדי, מדריך לחרדים, מודיעין עילית מסעדה כשר, מסעדה כשרה, מסעדה מהדרין, מסעדות כשרות, מסעדות מהדרין, מסרה חרדי, משרות חרדים, משרות לחרדים, נופש מהדרין, עבודה לאברך, עבודה לחרדים, עבודה מהבית, פרסום חינם לחרדים, פרסום לחרדים, צרכנות לחרדים, קרית ספר, רכבים לחרדים, תעסוקה לאברך, תעסוקה לאברכים, תעסוקה לחרדים, תעסוקה לנשים, אישה חרדית, אישה דתית, אישה דתיה, נשים חרדיות.
אתרים חדשים
גרפיקאית חרדיתגרפיקאית חרדית
( ( ( רדיו יהדות ) ) )